VİRANŞEHİR AŞ EVİNDEN YOKSULLARA SICAK YEMEK YARDIMI

Viranşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde bulunan aşevi, kimsesiz ve yoksul vatandaşların sofralarına sıcak yemek götürmelerini sağlıyor.Cumhuriyet Mahallesi’nde kendi yerinde hizmet veren Viranşehir Kaymakamlığı...

VİRANŞEHİR AŞ EVİNDEN YOKSULLARA SICAK YEMEK YARDIMI
Viranşehir Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde bulunan aşevi, kimsesiz ve yoksul vatandaşların sofralarına sıcak yemek götürmelerini sağlıyor.
Cumhuriyet Mahallesi’nde kendi yerinde hizmet veren Viranşehir Kaymakamlığı Aşevinden Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, Viranşehir Kaymakamı Dr Huzeyfe Citer ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Yıldırım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Sağır ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı Müdürü Mehmet Özbilek incelmelerde bulundu. Vatandaşlara kendi elleri ile yemek dağıtan heyete vatandaşlar teşekkür etti.
Aşevi hakkında açıklamalarda bulunan Viranşehir Kaymakamı Dr Huzeyfe Citer şunları kaydetti:
“Aşevinde sabah ve akşam olmak üzere iki kez sıcak yemek veriyoruz. Her gün en az 1200 kimsesiz ve yoksul vatandaşlarımıza yemek dağıtımı yapıyoruz. Buradan yemek alan vatandaşlarımıza sadece sıcak yemekle kalmayıp vakfımız eli ile birçok konuda yardımcı oluyoruz" dedi.
Aşevini soğuk hava deposu ve kiler bölümünü ziyaret eden heyet bir süre vatandaşlarla sohbet ettikten sonra aşevinden ayrıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327