Wilma Elles ikiz bebeklerinin adlarını unuttu

Wilma Elles ikiz bebeklerine koyduğu isimleri hatırlayamayarak kısa bir duraklama sonrası "Erkeğin adı Milat Aristo Kerem, kızın da Melodi Bita Oleka" diyebildi.

Wilma Elles ikiz bebeklerinin adlarını unuttu
Amerika'da doğum yapan Wilma Elles, İstanbul'a döner dönmez karşısında muhabirleri gördü. Daha önce ikiz bebeklerine 3'er tane isim vereceğini söyleyen Elles, koyduğu isimleri hatırlayamadı.

GÖZLERİ DOLDU

Amerika'da 22 Temmuz'da ikiz bebeklerini dünyaya getiren Wilma Elles önceki gün İstanbul'a döndü. Sevgilisi Kerem Göğüş'le soruları yanıtlayan Elles'in doğum anından bahsederken gözleri doldu. "30 saat süren sancının ardından bebekler gelmedi. Mecburen sezaryen yaptırdık" dedi.

İSİMLERİ HATIRLAYAMADI

İkizlerinin yüzünü 40'ları çıkana kadar göstermeyeceğini söyleyen oyuncu, muhabirlerin "Bebeklerin adı ne?" sorusu karşısında bir hayli zorlandı. Bebeklerinin adını hatırlamaya çalışan Elles kısa bir duraklama sonrası "Erkeğin adı Milat Aristo Kerem, kızın da Melodi Bita Oleka" diyebildi.

3'ER İSİM KOYDU


Wilma Elles daha önce bir röportajında "Bebeklere Türk adı, Avrupalı adı ve bir de büyüklerin ismini koyacağız" demişti.

 
Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2015, 09:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327