Yakan Çifti, Karadağ Ve Azerbaycan’da

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un başarılı karatecileri Tuba Yakan ve Mehmet Yakan çifti, Avrupa arenasında iki farklı ülkede, mücadele edecek.Dünya ve Avrupa şampiyonu iki karateciden Tuba Yakan 13-14 Eylül tarihleri arasında Azerbaycan’ın...

Yakan Çifti, Karadağ Ve Azerbaycan’da
Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un başarılı karatecileri Tuba Yakan ve Mehmet Yakan çifti, Avrupa arenasında iki farklı ülkede, mücadele edecek.
Dünya ve Avrupa şampiyonu iki karateciden Tuba Yakan 13-14 Eylül tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de yapılacak olan Bakü Open turnuvasında yarışacak. Dünya şampiyonası öncesi son prova niteliğini taşıyacak olan turnuvaya, Dünyanın bir çok ülkesinden karatecinin katılması bekleniyor.
Kata’da mücadele eden Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un bir diğer karatecisi Mehmet Yakan ise aynı tarihlerde Karadağ’ın Bar kentinde 24 ülkenin katılımıyla yapılacak olan Akdeniz Büyükler Karate şampiyonasına katılacak. Fransa, İtalya ve Mısır gibi güçlü katacıların yarışacağı şampiyonada Mehmet Yakan, 13 Eylül Cumartesi günü saat 10.00’da tatamiye çıkacak. Yakan çiftinin her iki şampiyonadan da dereceyle dönmesi bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327