Yalnız Seyehat Eden Genç Kız Jandarmaya Yakalandı

Mersin’den İstanbul’a yalnız başına ve kimliksiz seyahat ederken Konya’nın Kulu ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yakalanan 16 yaşındaki M.O. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne teslim edildi.Edinilen bilgiye göre, Kulu...

Yalnız Seyehat Eden Genç Kız Jandarmaya Yakalandı
Mersin’den İstanbul’a yalnız başına ve kimliksiz seyahat ederken Konya’nın Kulu ilçesinde jandarma ekipleri tarafından yakalanan 16 yaşındaki M.O. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne teslim edildi.
Edinilen bilgiye göre, Kulu İlçe Jandarma Komutanlığı Yol Kontrol ve Asayiş ekipleri Mersin’den İstanbul’a giden şehirlerarası yolcu otobüsünde kimlik kontrolü yaptı. Ekiplerin yolcular üzerinde yaptığı sorgulamada üzerinde kimliği olmayan 16 yaşında genç bir kız tespit edildi. Jandarma tarafından karakola götürülen genç kız korkarak önce ismini ve kimliğini saklamaya çalıştı. Genç kız daha sonra yapılan araştırmada adının M.O. olduğunu, annesinin ve babasının ayrı yaşadığını, kendisinin de dedesi ve dayısıyla birlikte kaldığını, bazı nedenlerden dolayı İstanbul’da yaşayan teyzesinin yanına gitmek için yola çıktığını söylediği iddia edildi. Dedesinin ve dayısının yanına dönmek istemeyen M.O adli işlemlerin ardından Konya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkililerine teslim edildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327