Yapıcı: "tekirdağ Galibiyeti Bizim İçin Önemliydi”

Yalova VİP Gençlikspor başantrenörü Murat Yapıcı, Tekirdağ Enerji karşısında aldıkları galibiyetin takım için önemli olduğunu ve play-offları garantilediklerini söyledi. İkinci devrede şu ana kadar 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldıklarını...

Yapıcı:
Yalova VİP Gençlikspor başantrenörü Murat Yapıcı, Tekirdağ Enerji karşısında aldıkları galibiyetin takım için önemli olduğunu ve play-offları garantilediklerini söyledi. İkinci devrede şu ana kadar 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet aldıklarını hatırlatan Yapıcı, önlerinde Fenerbahçe Koleji olduğunu da sözlerine ekledi.
Tekirdağ’ı yenmeleriyle birlikte 5. galibiyetlerini aldıklarını ifade eden Yapıcı, ”10. haftada evimizde Tekirdağ Enerji karşısında iyi oynadık ve kazandık. Rakibimiz son sırada olabilir. Ancak takım olarak bu maça iyi konsantre olmuştuk. Oyuncularımı sergiledikleri performanstan ötürü kutluyorum. Basketbolda iyi rakip kötü rakip yoktur. İkinci yarıya iyi başladık. Haftaya Fenerbahçe Koleji ile oynayacağız. Rakibimizin gücünü herkes biliyor. Milli oyunculara sahipler. İlk maçta oldukça zorlamıştık. Rakibimiz karşısında alacağımız galibiyet sürpriz olmaz diye düşünüyorum. İyi hava yakaladık. Her maç takımımız üstüne bir şeyler daha koyuyor. Hedefimiz olan play-offları garantiledik. Play-offlarda da bu başarımızı sürdürme arzusu içindeyiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327