Yeni Başbakan Davutoğlu’na İlk Ziyaret Kırşehir Heyetinden

Kırşehir heyeti Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.AK Partinin siyasi tarihinde ilklerin yaşandığı ve tarihe geçen kongrede Kırşehir teşkilatı hazır bulundu.AK Parti de Genel Başkanlık ve Başbakanlığın...

Yeni Başbakan Davutoğlu’na İlk Ziyaret Kırşehir Heyetinden
Kırşehir heyeti Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK Partinin siyasi tarihinde ilklerin yaşandığı ve tarihe geçen kongrede Kırşehir teşkilatı hazır bulundu.
AK Parti de Genel Başkanlık ve Başbakanlığın el değiştirmesinin ardından Ahi Evran-ı felsefesini yakından tanıyan yeni Başbakan Ahmet Davutoğlu’na Kırşehirlilerin oluşturduğu heyet hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AK Parti Kırşehir Milletvekili Muzaffer Aslan, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve AK Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya Ak Parti Genel Merkezine geçerek Ak Parti’nin yeni Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na hayırlı olsun ziyaretin de bulunarak başarı diledi.
HEP BİRLİKTE YENİ TÜRKİYE YOLUNDA İLERLEYECEĞİZ
Kırşehir AK Parti Milletvekili Muzaffer Aslan ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin iradesiyle Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından partimizde herhangi bir şekilde olumsuzluk yaşanmadı ve herkes son ana kadar yine birlik ve beraberlik içinde süreci bu güne taşıdı.
Milletin iradesiyle seçilen ilk Cumhurbaşkanı olarak tarihe adını yazdıran bir liderin ardından göreve gelen Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ’Hep Birlikte Yeni Türkiye’ diyerek yeni hedefimizi belirledi. Bizlerde bundan sonraki tüm çalışma ve gayretimizi bu yönde belirleyecegiz" dedi.
Kırşehir heyeti Genel Merkez de ziyaret sonrasında temas ve incelemelerde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327