Yeni Çanspor Taraftar Gruplarıyla Bir Araya Geldi

Bölgesel Amatör Lig de mücadele eden Yeni Çanspor yönetimi ve taraftar grup başkanları Çan Linyit İşletmeleri Sosyal Tesisleri’nde birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği adı altında toplandılar.Yenilen yemeğin ardından kısa bir konuşma...

Yeni Çanspor Taraftar Gruplarıyla Bir Araya Geldi
Bölgesel Amatör Lig de mücadele eden Yeni Çanspor yönetimi ve taraftar grup başkanları Çan Linyit İşletmeleri Sosyal Tesisleri’nde birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği adı altında toplandılar.
Yenilen yemeğin ardından kısa bir konuşma yapan AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ünsal Dirlik, “Her birimiz ayrı yerlerden gelsek de ortak noktamız Çanspor. Takımın büyük çoğunluğunu değiştirdik ama çok iyi bir takım oraya çıkardık. Taraftarlardan isteğimiz biraz sabır. Yeni bir takımız ama güzel işler başaracağız buna inanıyorum ve inanmanızı bekliyorum. Bundan önceki yıllarda oluşan taraftar grubunu tekrar görmek istiyoruz” dedi. Yeni Çanspor Başkanı Adem Bilir ise, “Saha içinde ve saha dışında olan tatsız şeylere meyil vermemeye çalışıyoruz. Geçen sene olan eksiklikleri tamamlamaya çalışacağız” dedi. Konuşmaların ardından sohbet havasında süren yemekte takım için taraftarların ve yönetimin neler yapabileceği konuşuldu. Düzenlenen yemeğe AK Parti İl Genel Meclis üyesi Ünsal Dirlik, Yeni Çanspor Başkanı Adem Bilir, Yeni Çanspor Yönetim Kurulu, Yeni Çanspor Taraftar Grubu başkanı Hakan Dayı ve Tribün Lideri Sezai Kaya yanı sıra Sosyete grubu katıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327