Yosk Başkanı Erkoç, Davutoğlu Ve Coşkun’la Görüştü

Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan Erkoç, Ankara’da Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Yalova Milletvekili Temel Coşkun ile bir araya geldi. Erkoç, Davutoğlu’na takımı ve engelli sporuyla ilgili bilgi verdi.Ziyaretlerin çok...

Yosk Başkanı Erkoç, Davutoğlu Ve Coşkun’la Görüştü
Yalova Ortopedikler Spor Kulübü (YOSK) Başkanı Alpaslan Erkoç, Ankara’da Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Yalova Milletvekili Temel Coşkun ile bir araya geldi. Erkoç, Davutoğlu’na takımı ve engelli sporuyla ilgili bilgi verdi.
Ziyaretlerin çok olumlu geçtiğine vurgu yapan Yalova Ortopedikler Spor Kulübü Başkanı Erkoç, “Engelli dostu AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun’un vasıtasıyla Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay Kılıç ile görüşme fırsatı yakaladık. AKKÖK Holding’in destekleriyle Garanti Bankası Tekerlekli Sandalye Süper Ligi’nde ve Euro League 3 Cup’ta mücadele edecek kulübümüz ile engelli sporu hakkında başbakanımızı bilgilendirdik. İnşallah önümüzdeki günlerde Sayın Davutoğlu’na daha geniş çaplı ziyarette bulunacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327