Yunusemre Ve Şehzadeler Zabıtaları Karşı Karşıya Geldi

Yunusemre ve Şehzadeler belediyelerinde görev yapan zabıtalar arasında dostluk maçı düzenlendi.İki ekip arasında oynanan karşılaşmayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre...

Yunusemre Ve Şehzadeler Zabıtaları Karşı Karşıya Geldi
Yunusemre ve Şehzadeler belediyelerinde görev yapan zabıtalar arasında dostluk maçı düzenlendi.
İki ekip arasında oynanan karşılaşmayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Yunusemre Zabıta Müdür Cengiz Şişmanlar ve Şehzadeler Zabıta Müdürü İsmail Çiftçi izledi. Oldukça çekilmeli geçen karşılaşmada her iki takımda dostça mücadele ederken, maçı Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü takımı maçı 4-3’lük skorla kazandı. Belediye Başkanları Mehmet Çerçi ve Ömer Faruk Çelik her iki takım oyuncularını maç sonrası tebrik etti.
DOSTLUK KAZANDI
Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, “İki kardeş belediyenin personeli zaman zaman ortak etkinliklerde buluşuyor. Bu maç da onlardan biri. Güzel oldu. Arkadaşları kutluyorum.” dedi.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise zabıta personelinin stresli bir görev yaptığına dikkat çekerek, “Bu tarz etkinlikler meslektaşlar arasında kaynaşmayı sağlar. Arkadaşları kutluyorum.” diye konuştu.
Maçın ardından yenilen Şehzadeler Belediyesi takımı Yunusemreli zabıtalara baklava ikram etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327