Zihinsel Engelliler Pamukkale’yi Gezdi

Pamukkale Belediyesi, Manisalı zihinsel engellilere Pamukkale’yi gezdirdi.Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bir toplantıda Manisa Zihinsel Engelliler Yaşatma ve Koruma Derneği yönetimiyle bir araya gelerek dernek üyesi engellileri Pamukkale’ye...

Zihinsel Engelliler Pamukkale’yi Gezdi
Pamukkale Belediyesi, Manisalı zihinsel engellilere Pamukkale’yi gezdirdi.
Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, bir toplantıda Manisa Zihinsel Engelliler Yaşatma ve Koruma Derneği yönetimiyle bir araya gelerek dernek üyesi engellileri Pamukkale’ye davet etti. Dernek üyesi 18 zihinsel engelli ile aileleri Pamukkale Belediyesi’nin davetlisi olarak Denizli’ye geldi. Gün boyu süren gezide Pamukkale, Karahayıt ve Laodikya gibi turizm bölgeleri ile şehir merkezi gezildi.
Ziyaretin ilk durağında Pamukkale yer aldı. Zihinsel engelliler, travertenlerde dolaşırken, Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün ev sahipliğindeki gezinin ikinci adresi kırmızı suyuyla ünlü tatil bölgesi Karahayıt oldu. Engelliler, burada şifa dağıtan sudan içmeyi de ihmal etmedi. Birçok engelli ailesi, yanlarında getirdikleri pet şişelere kırmızı suyu doldurarak gelemeyen arkadaşlarına götürdü.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327