21 ülkenin güzeli Bodrum'a çıkarma yaptı

World Final Princess Of The Globe 2014 yarışmasına katılacak olan 21 ülkenin güzelleri Bodrum'da kampa girdi.

21 ülkenin güzeli Bodrum'a çıkarma yaptı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde ay sonunda düzenlenecek olan World Final Princess Of The Globe 2014 yarışmasına katılacak 21 ülkenin güzeli, Bodrum'da kampa girdi.

Otelin havuz başında ve su parkında fotoğraf çektiren güzelleri, turistler büyük ilgi ile izledi.

Muğla''nın Bodrum İlçesi''nde Jolly Tour ve Amara Otel tarafından organize edilen ve 21 ülkenin güzelinin katılacağı ay sonunda yapılacak, World Final Princess Of The Globe 2014 yarışması finaline katılacak olan güzeller bugün Amara Otel''de kampa girdi.

Havuz başında basın mensuplarına poz veren, ardından otelin su parkında kaydıraklardan kayarak doyasıya eğlenen güzeller, seksi pozları ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekti.

Yarışmada Türkiye''yi İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü son sınıf öğrencisi Hataylı 21 yaşındaki Merve Açıkyol temsil edecek.

1.75 boyunda ve 85-59-90 ölçülerine sahip Açıkyol, oyunculuk ve modelliğe devam ettiğini belirterek 'Okulumu bitirip diplomamı alacağım ancak önce oyunculuk ve modellikte üst seviyelere gelmek istiyorum. Bu yarışmada da 20 ülkenin güzeli arasında en iyi şekilde ülkemi temsil etmek istiyorum' dedi.

Amara Otel Genel Müdürü ve organizasyon yetkilisi Deniz Taş ise,'Tam 7 yıldır ilçemizde organize ettiğimiz bu yarışmayı 69 ülkede medya tarafından yayınlanarak hem ilçemizin hem de ülkemizinin tanıtımına önemli katkıda bulunuyor.

Yarışma finalinin Bodrum''da yapılacak olması ayrı bir önem taşıyor. Burada birinci olacak güzel, kasım ayında Malezya''da yapılacak olan 7 Kıtanın Güzeli Yarışması''nda Asya kıtasını temsil edecek' dedi. 


Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2014, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326