Afad-sen’den Yardım Çadirina Ziyaret

Iğdır’da, IŞİD’den kaçarak Türkiye’ye sığınan Türkmen aileleri için yardım çadırı kuruldu.Vali Yolu’nda kurulan yardım çadırını ziyaret eden Iğdır AFAD-SEN Başkanı Mehmet Öztürk, Türkmen aileleri için giyecek yardımında...

Afad-sen’den Yardım Çadirina Ziyaret
Iğdır’da, IŞİD’den kaçarak Türkiye’ye sığınan Türkmen aileleri için yardım çadırı kuruldu.
Vali Yolu’nda kurulan yardım çadırını ziyaret eden Iğdır AFAD-SEN Başkanı Mehmet Öztürk, Türkmen aileleri için giyecek yardımında bulundu. Burada konuşan Öztürk, Türkmen aileleri için her vatandaşın elinden gelen yardımı yapması gerektiğini belirterek, "İşgal nedeniyle can ve mal güvenliklerini yitiren Türkmen kardeşlerimizden Türkiye’ye ulaşmayı başaranların birçok ihtiyacı var. Bize düşen bu en zor günlerinde onlara yardımda bulunmaktır" dedi.
Öztürk, sendika olarak yardım kampanyasına destek vermeye devam edeceklerini aktardı. Iğdır halkının yardım severliliğine inandığını vurgulayan Öztürk, "Burada yaşayan gençlerimizin duyarlılığı beni çok mutlu etti. Gençler tarafından kurulan bu yardım çadırına seve seve yardım malzemelerini getirdik. İnşallah yardımlarımız sürecek. Tüm halkımızı buraya Türkmen kardeşlerine yardım etmeye davet ediyorum" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327