Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Çarşamba

19°/ 10°

Perşembe

20°/ 11°

Cuma

18°/ 11°

Cumartesi

10°/

Pazar

10°/

Pazartesi

18°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Diğer

Alabora İngiltere vatandaşı oldu

Gezi Parkı olaylarında hükümet aleyhine açıklamalarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Alabora İngiltere vatandaşlığına girdi.

Yayınlanma:

Meltem Cumbul ile beraber oynadığı Yılan Hikayesi dizisinde canlandırdığı Memoli karakteriyle milyonların kalbinde taht kuran Memet Ali Alabora, Gezi Parkı olaylarında hükümet aleyhine aciklamasıyla gündeme gelmişti.

Başkanı olduğu oyuncular sendikası’nın geçen ay yapılan seçimlerine katılmayan oyuncunun babası Mustafa Alabora, oğlunun uzun süre Türkiye’ye gelmeyi düşünmediğini açıklamıştı.

Memet Ali Alabora’nın İngiltere‘de siyasi sığınma istediği ve bu isteğinin kabul edildiği, ardından da İngiliz vatandaşlığına kabul edildiği öğrenildi.

İLGİLİ HABER Oğlunu 6 Yerinden Bıçakladı
Gezi Parkı olaylarında hükümet aleyhine açıklamalarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Alabora İngiltere vatandaşlığına girdi.

”1.5 senedir işsizim”

Memet Ali Alabora’ya karşı linç kampanyası yürütüldüğünü ifade eden annesi Betül Arim, “Ben de 1.5 senedir işsizim. Ne tiyatro, ne de dizilerde iş vermiyorlar. Memet Ali uzun süre orada kalacak. Tehdit ediliyor. Onunla ugraşan ve tehdit edenler var. Burada olması tehlikeli. Ama bugünlerde gelip geçecek. Biz ona inanıyoruz. Allah yukarıda herşeyi görüyor. Biz hayatımıza devam etmek zorundayız” dedi.

,

 

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler