Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Cumartesi

19°/ 10°

Pazar

18°/ 11°

Pazartesi

16°/ 10°

Salı

13°/

Çarşamba

16°/

Perşembe

17°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Spor

Ali Koç bırakıyor! Fenerbahçe’nin yeni başkan adayları! 2 isim yarışacak

Fenerbahçe'de sürpriz başkan adayları. Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un bırakıyorum açıklamaları sonrası sürpriz başkan adayları belli oldu.

Yayınlanma:

İlk olarak haberinadresi.com’un yazdığı Fenerbahçe başkanı Ali Koç bırakıyor. Ali Koç bugün yaptığı açıklamayla birlikte sezon sonu Fenerbahçe başkanlığını bırakacağını duyurdu.

Ali Koç: Haziran ayında bırakıyorum!

6 sezona dair tek diyeceğim düşmanlarımın sessizliği değil, beni dostlarım vurdu diyen Ali Koç, “Allah’ın izniyle inşallah haziran ayında yeni bir başkan ve yönetim kurulu olacak. Bu kararımın Fenerbahçe’nin hayrına olduğuna inanın.” açıklaması yaptı.

Erken veda olarak lanse edilse de Ali Koç’un sezon sonu görevi bırakacağı biliniyordu. Öyle ki şimdiden yeni başkan adayları belirlendi. Ali Koç görevi bırakması ardından Fenerbahçe başkanlığı için 2 aday yarışacak.

İLGİLİ HABER Galatasaray’ın Yıldızı Mauro Icardi PFDK’ya Sevk Edildi
Fenerbahçe'de sürpriz başkan adayları. Fenerbahçe başkanı Ali Koç'un bırakıyorum açıklamaları sonrası sürpriz başkan adayları belli oldu.

Ali Koç’un adayı Sadettin Saran!

Fenerbahçe başkanı Ali Koç, başkan adaylığı için Sadettin Saran’ı istiyor. Tüm ekibiyle birlikte Sadettin Saran’ın başkan olması için uğraşacak. Hafta içinde 500 imzayı toplayan Sadettin Saran’ın önünde bir engel kalmadı. Hazırlıklarını da yapan Sadettin Saran Fenerbahçe’nin yeni başkan adayı olacak.

Ali Koç bugün yaptığı konuşmada desteğinin Saran’a yönelik olacağını şu sözlerle ifade etti. Ali Koç:

“Sayın Saran ile öncesinde yemek yedik, sonrasında kulübümüzü ziyaret etti. Kendisi şahsımın 1 dönem daha devam etmesi gerektiğini, aday olmam halinde Başkan adaylığından çekileceğini belirtmiştir. Asla ama asla dememeyi öğrendim ancak kararımın net olduğunu aktardım. Sayın Saran, Fenerbahçe menfaatleri gereği mert ve dürüst bir tavır ortaya koymuştur. Ayrıca kamuoyuna yanlış yansıyan bir husus var. O da benim ya da yönetim kurulumun Sayın Saran’ı desteklediği yönde. Öyle bir şey kesinlikle yok. Tek amacım, bizim yaşadıklarımızı yeni Başkan adaylarının yaşamamasıdır.” açıklaması yaptı.

Büyük sürpriz Aziz Yıldırım’dan!

Fenerbahçe kulislerinden son dakika gelen bilgiye göre Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin yeni başkanı olacak. Sadettin Saran gelmemesi için herşeyi ortaya koyacağı iddia edilen Aziz Yıldırım resmen başkan adayı oluyor.

Aziz Yıldırım eski yönetimiyle birlikte, küsleri de barıştırarak en efsane kadrosuyla başkan adayı olacak. 20 yıl Fenerbahçe başkanlığı yapan Aziz Yıldırım, sadece Sadettin Saran aday olduğunda Fenerbahçe başkanlığına aday olacağı biliniyor.

Fenerbahçe’de bu sezon şampiyon olsa da olmasa da bırakacağı kesinleşen Ali Koç, şampiyon yaparsa Sadettin Saran ihtimali yüksek olacak. Ancak Fenerbahçe şampiyon olmazsa Fenerbahçe’nin yeni teknik dirketörü Aziz Yıldırım olacak.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler