Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Spor

Ancelotti Arda Güler’e Getafe Maçında Şans Verecek mi?

La Liga'nın 20. haftasında Getafe ile karşılaşacak olan Real Madrid'de, Arda Güler'in forma giyip giymeyeceği merak konusu oldu.

Yayınlanma:

La Liga’nın 20. haftasında Real Madrid, deplasmanda Getafe ile karşı karşıya gelecek. Ancak takımın yeni yıldızı Arda Güler’e Ancelotti tarafından verilen süre konusu, taraftarları endişelendiriyor.

Fenerbahçe’den transfer olan Arda, sakatlık sorunları nedeniyle uzun bir süre sahalardan uzak kaldı. Ancak iyileşmesine rağmen, Ancelotti’nin ona beklenen süreyi vermemesi taraftarlar arasında büyük bir rahatsızlık yaratıyor.

Eflatun-beyazlıların teknik direktörü, Arda Güler’i kadroya almasına rağmen genç futbolcuya yeterli süre vermemesi nedeniyle sert eleştirilere maruz kalıyor. Arda’yı yedek kulübesinde bekletmesi ve oyuna alsa bile sınırlı süre vermesi, taraftarlarda hayal kırıklığı yaratıyor.

İLGİLİ HABER Icardi ve Okan Buruk Özel Bir Görüşme Gerçekleştirdi
La Liga'nın 20. haftasında Getafe ile karşılaşacak olan Real Madrid'de, Arda Güler'in forma giyip giymeyeceği merak konusu oldu.

Getafe maçının kadro açıklamasıyla birlikte, Ancelotti’nin Arda Güler’e ne kadar süre vereceği merakla bekleniyor. Taraftarlar, genç yıldızın yeteneklerini sahada sergilemesini ve takıma katkı sağlamasını istiyor. Ancelotti’nin tercihleri, takımın sezon içindeki performansını belirleyebilir ve taraftarlar arasındaki bu gerilimi daha da artırabilir.

 

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler