8 Yıldır çocuğu olmayan anne, 45 günlük bebeğini 3. kattan düşürdü

8 Yıldır çocuğu olmayan anne, 45 günlük bebeğini 3. kattan düşürdü

Elazığ'ın merkeze bağlı Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bir apartmanın 3'üncü kattında oturan Suna Yıldırım, ateşi çıkan 45 günlük bebeği Eren Yıldırım'ı çıkardığı pencereden düşürdü. Yaralı halde hastaneye kaldırılan bebek, kurtarılamadı. 45 günlük Eren bebeğin, 8 yıldır çocukları olmayan Suna ve Mehmet Yıldırım çiftinin tek evlatları olduğu öğrenildi.

ATEŞİNİ DÜŞÜRMEK İÇİN PENCEREYE ÇIKARDI

Olay, Fevzi Çakmak Mahallesi Şah Sokak Güler Apartmanı'nda meydana geldi. Suna ve Mehmet Yıldırım'ın 45 gün önce dünyaya gelen Eren adını verdikleri oğlu dün akşam yatağında rahatsızlanarak ateşi çıktı. Anne Suna Yıldırım, ateşini düşürmek için bebeği pencereye çıkardı.

45 GÜNLÜK EREN BEBEĞİ BİR ANDA ELİNDEN DÜŞÜRDÜ

Anne Yıldırım, bir süre burada beklettiği Eren bebeği bir anda elinden düşürdü. Beton zemine çakılan 45 günlük bebek Eren Yıldırım, komşuların haber vermesi üzerine sevk edilen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Buradaki doktorların tüm müdahalesine rağmen bebek Eren Yıldırım kurtarılamadı.

BEBEĞİNİ ELİNDEN DÜŞÜREN ANNE, FENALIK GEÇİRDİ

Bebeğini elinden düşürdüğü sırada fenalık geçiren anne Suna Yıldırım da, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

8 YILDIR BEBEKLERİ OLMAMIŞTI

Suna Mehmet Yıldırım çiftinin 8 yıl önce evlendikleri ve hiç çocukları olmadığı, 45 gün önce dünyaya gelen ve adını Eren koydukları bebeklerinin dün akşam rahatsızlanarak ateşi çıktığını, annesi Suna Yıldırım'ın hava alması için pencereye çıkardığı sırada Eren bebeğin elinden kayarak yere düştüğünü anlattığı belirtildi. Soruşturma devam ediyor.