Metin Akpınar ve Müjdat Gezen adliyede!

Metin Akpınar ve Müjdat Gezen adliyede!

Bir televizyon programında yaptıkları açıklamalar nedeniyle haklarında soruşturma başlatılan Metin Akpınar ve Müjdat Gezen, polis eşliğinde Anadolu Adliyesi'ne getirildi.

"Halk Tv'de yayınlanan 'Halk Arenası' programında yaptıkları açıklamalar nedeniyle sanatçılar Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatıldı. Metin Akpınar'ın Kadıköy'deki evine sabah saatlerinde polis ekibi geldi.

Polislerin içeriye girmesini ardından Akpınar tek başına dışarıya çıktı. Metin Akpınar, "Savcı bey çağırdı. İfade vermeye gidiyoruz" dedi. Metin Akpınar, sivil aracına bindi. Akpınar, polis aracıyla Anadolu Adalet Sarayı'na getirildi.

Akpınar, basın mensuplarının soruları üzerine, savcılık ifadesinden sonra açıklama yapacağını söyledi. Akpınar, daha sonra, ifade işlemleri için savcılığın bulunduğu bölüme geçti.

MÜJDAT GEZEN ADLİYEYE GÖTÜRÜLDÜ

Hakkında başlatılan soruşturma kapsamında ifadeye çağrılan Müjdat Gezen de, Anadolu Adalet Sarayı'na götürüldü. Gezen'in Kadıköy'deki evine sabah saatlerinde polis geldi.

Gezen, kendi aracıyla avukatı ve eşiyle İstanbul Anadolu Adalet  Sarayı'na geldi. Polis ekipleri de Gezen'e eşlik etti. Müjdat Gezen, daha sonra, ifade işlemleri için savcılığın bulunduğu  bölüme geçti.

Müjdat Gezen adliyeye girişinde, "Gözaltı yok. İfade vereceğiz, çıkacağız" dedi.