Aslışah Alkoçlar gönlünü 45'lik Esat Yontunç'a kaptırdı

Hülya Koçyiğit'in torunu olarak bebekliğinden itibaren magazin basınının göz hapsinde olan Aslışah Alkoçlar kendinden 25 yaş büyük Esat Yontunç'a gönlünü kaptırınca baba Ender Alkoçlar'ı kızdırdı. Acun Ilıcalı'nın kankası olarak tanınan Esat Yontunç'un konuyla ilgili yapacağı açıklama merak konusu oldu.

Aslışah Alkoçlar gönlünü 45'lik Esat Yontunç'a kaptırdı

Hülya Koçyiğit’in 20 yaşındaki torunu Aslışah Alkoçlar, Acun Ilıcalı'nın kankası yapımcı Esat Yontunç'a gönlünü kaptırması Alkoç ailesini isyan ettirdi. Aşk iddilarını duyan baba Ender Alkoçlar çareyi kızını Londra'ya göndermekte bulsada aşıklara engel olamadı.

Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar, Acun Medya Koordinatörü Esat Yontunçla sürpriz bir aşka yelken açtı. Ancak bu beraberliğe Alkoçlar’ın ailesinden izin çıkmadı. Baba Ender Alkoçlar, çapkınlıklarıyla tanınan Esat Yontunç’a, ‘Kızımdan uzak dur’ mesajı verip, eğitimini Londra’da sürdüren Aslışah’ı bir ay erken İngiltere’ye gönderdi.
Babadan gizli Londra'da buluştular

Vaktinden önce İngiltere’ye gitmeye karşı çıkan Alkoçlar, ailesini ikna edemeyince 13 Eylül’de İstanbul’dan ayrıldı. Hemen ardından Esat Yontunç da İngiltere’nin yolunu tuttu. Londra’da buluşan ikili, birkaç gün önce Sloan Square’da sarmaş dolaş görüldü. Çift buluştuktan sonra Patisserie Valerie adlı mekanda baş başa oturup hasret giderdi. 45 yaşındaki Esat Yontunç Acun Medya'da Genel Koordinatörük görevini yapıyor.

İlk kez böyle görüntülenmişti!

Geçtiğimiz ay Hülya Koçyiğit’in küçük torunu Aslışah Alkoçlar ile Acun Ilıcalı’nın ortağı Esat Yontuç’un Çeşme’de tanıştıklarını ve aşk yaşamaya başladıklarını yazmıştık. Şimdi bu aşkın görüntüleri geldi. 21 yaşındaki Alkoçlar’la 45’lik Yontuç, aşklarını bu selfie ile adeta itiraf etmiş oldu. Yakında bu beraberlik de nikah masasına gidebilir ve Aslışah da tıpkı ablası Neslişah gibi mutluluk kervanına katılabilir. 

Aslışah Alkoçlar kimdir?
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326