Balıkesir’de Madde Bağımlılığı İle Mücadele Semineri

Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı Avşa Mahallesi’nde geçtiğimiz ay meydana gelen 16 yaşındaki bir gencin şüpheli ölümü olayı sonrasında, resmi yetkililer madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında aileleri bilinçlendirme semineri...

Balıkesir’de Madde Bağımlılığı İle Mücadele Semineri
Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı Avşa Mahallesi’nde geçtiğimiz ay meydana gelen 16 yaşındaki bir gencin şüpheli ölümü olayı sonrasında, resmi yetkililer madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında aileleri bilinçlendirme semineri verdi.
Avşa Mahallesi’nde ikamet eden ailelerin talepleri üzerine harekete geçen resmi yetkililer, ‘Madde Bağımlılığı ile Mücadele’ konusundaki eğitim faaliyetleri kapsamında, Balıkesir İl Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu kararı gereği harekete geçti. İl Uyuşturucu Koordinasyon Kurulu bünyesinde bulunan Eğitim Ekibi’nde görevli Doç. Dr. Tunay Karlıdere, Araştırma Görevlisi Dr. Oktay Kılıç, Jandarma Astsb. Bçvş. Fatih Kumru, Polis Memuru Arif Hikmet Nerse ve Rehber Öğretmen Fatih Gündoğan tarafından geçtiğimiz gün, yaklaşık 200 vatandaşın katılımı ile, ‘Madde Bağımlılığı ile Mücadele’ konusunda eğitim faaliyeti gerçekleştirdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326