Balıketlisinden incesine, esmerinden sarışınına... erkekte 'mükemmel kadın'

Dünyanın her yerinde erkekler için 'mükemmel kadın' değişkenlik gösteriyor. Peki, Türkiye'nin mükemmel kadını hangi özellikleri taşıyor?

Balıketlisinden incesine, esmerinden sarışınına... erkekte 'mükemmel kadın'

Erkek, tabiatının basit olmasına karşın karmaşık bir yaratıktır. Elbetteki dünyadaki her erkeğin zevki farklıdır. Ancak genelleme yaptığınız zaman ortaya şöyle bir tablo çıkmaktadır:

Türk erkeğinin 'mükemmel kadını' tam bir keşmekeştir. Ülkemiz 7 bölgeden oluştuğu ve hayat iklim koşullarına göre düzenlendiği için mükemmel kadının vücut tipi de bölgesel olarak değişmektedir.

Akdeniz Bölgesi'nde erkeklere göre mükemmel kadın çilek tipi vücuda sahip olan kadınlardır. Bu kadınlar gür kirpikleri ve kendinden emin duruşlarıyla erkeklerin beğenisini toplar.

Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ve İç Anadolu Bölgesi'nde ise mükemmel kadın daha balıketli, sağlam bünyeye sahip, gür saçlı, ok kirpikli ve armut vücut tipine sahip kadınlardır.

Ege Bölgesi'nin kadınlarına en iyi örnek İzmir kızlarıdır. Kum saati vücut tipine sahip, uzun saçlı, endamlı, öz güvenli ve zayıftırlar. Bu halleri ile Ege erkeklerinin rüyalarını süsleyen mükemmel kadınlardır.

Marmara Bölgesi'nde kadın sütun veya çilek tipi vücuda sahip olmalı, yürüyüşüyle ve endamıyla yeri titretmelidir. Marmara erkeğinin gözdesi kalabilmek için formunuzu korumalısınız.

Karadeniz Bölgesi'nin kadınlarının işi daha zordur. Çünkü Karadeniz erkeğinin mükemmel kadını şehir şehir değişebiliyor. Genellemeye vurduğunuzdaysa Karadeniz erkeğinin mükemmel kadını kum saati veya armut vücut tipine sahip kadınlardır.

Aslında zevkler ne kadar farklı olsa da, Türk kadının geneli elma ve armut tipi vücuda sahip oldukları için erkeklerin pek de seçme şansı yoktur.

Sizler için farklı ülkelerdeki mükemmel kadınların özelliklerini yazdık. Örneğin Malibu'da ancak ve ancak şişman kadınlarla evlenir. Malibu'da bir kadının evlenebilmesi için en az 100 kilo olması gerekmektedir. Fransa'da ise kadın zayıf, zarif ve 'sütun tipi' vücuda sahip olursa, erkeğin mükemmel kadını olur. Sizler için belli başlı ülkelerdeki mükemmel kadınları yazdık.
Amerika

Amerika
'nın gerçek yerlileri olan Kızılderililer için mükemmel kadın, 'kum saati' vücut tipini taşımalıdır. Siyah ve hırçın saçlara sahip olmalı, kıvrımları ile göz doldurmalıdır. Günümüz Amerika'sında mükemmel kadın, elegan 'kum saati ve armut vücut tipi’ ne sahip kadınlar mükemmel kadın olmuşlardır.
İngiltere

İngiltere'nin erkekleri için mükemmel kadın asaletli ve taviz vermeyen bir duruşa, okka burna ve beyaz tene sahiptir. Güzellikleri ve kiraz dudakları ile kalbi fethetmeli ve 'sütun vücut' tipine sahip olmalıdır..
Almanya

Almanya'nın mükemmel kadınları 'çilek tipi' vücuda sahip kadınlardır. Saçları modern, duruşları ve mizaçları sert olmalıdır. Bir yere gittikleri zaman kadın, varlığını hissetirebilmeli ve erkeğini taşıyabilmelidir.
Hollanda

Hollanda da ise ilginç bir durum söz konusudur. Erkekler kum saati vücut tipi ile çilek vücut tipinin birleştiği kadınları mükemmel vücutlu kadın olarak kabul ederler.
Etiyopya

Etiyopya da mükemmel kadın olabilmek için acı çekmelisiniz. Boynunuzu uzatmak ya da kulak deliğinizi büyütmek zorundasınız. Hem balıketli olup, hem de zayıf olmalı ve armut vücut tipine sahip olmalısınız.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2014, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER