Başkan Kocaoğlu Yamanlar’ın Bilim Şampiyonlarini Ağırladı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu TÜBİTAK 2014 Ulusal Bilim Olimpiyatlarında 3 Altın, 8 Gümüş, 7 Bronz olmak üzere toplam 18 madalya kazanan İzmir Özel Yamanlar Koleji öğrencilerini makamında kabul ederek çeşitli hediyeler...

Başkan Kocaoğlu Yamanlar’ın Bilim Şampiyonlarini Ağırladı
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu TÜBİTAK 2014 Ulusal Bilim Olimpiyatlarında 3 Altın, 8 Gümüş, 7 Bronz olmak üzere toplam 18 madalya kazanan İzmir Özel Yamanlar Koleji öğrencilerini makamında kabul ederek çeşitli hediyeler verdi.
TÜBİTAK 2014 Ulusal Bilim Olimpiyatları hakkında öğrencilerden bilgi alan Aziz Kocaoğlu “İzmir’imize getirdiğiniz bu madalyalar bizleri çok mutlu etti. Gelecek yıl daha çok madalya bekliyoruz.” dedi. Öğrenciler ile belediye hizmetleri konusunda da sohbet eden Kocaoğlu öğrencilere, ’’Sizin gibi zeki çocuklar bu ülkenin geleceği, kendinizi sanattan edebiyata her konuda yetiştirin, bu ülkenin size çok ihtiyacı var’’ diye konuştu.
Yamanlar Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sebahattin Kasap ise, “Sayın başkanımızın nazik kabulü öğrencilerimizin güzel İzmir’imize bir sonraki yılda daha çok madalya kazanmaları için önemli bir motivasyon oluşturdu.” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326