Başkan Toltar’dan Asm’ye Ziyaret

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar Anadolu Sağlık Merkezine giderek hem hastaları ziyaret etti hemde ASM yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek plaket verdi.Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze Anadolu Sağlık Merkezi’ndeki...

Başkan Toltar’dan Asm’ye Ziyaret
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar Anadolu Sağlık Merkezine giderek hem hastaları ziyaret etti hemde ASM yönetimine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek plaket verdi.
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Gebze Anadolu Sağlık Merkezi’ndeki hastaları ziyaret ederek moral verdi. Daha sonra Hastane Vakfı yöneticileriyle görüştü. Anadolu Eğitim Ve Sosyal Yardım Vakfı Yöneticisi Hansoy Toygun Şenüçler, ASM Vakfı Proje Direktörü Necmettin Özçelik’i de ziyaret eden Başkan Toltar, bir süre görüştüler. Başkan Toltar’ın hastane yönetimi öncesi hastanede tedavi gören Dilovalı hastaları ziyaret ederek durumları hakkında bilgi alıp geçmiş olsun dileklerini iletti.
Ziyaret ile ilgili olarak memnuniyetlerini dile getiren Anadolu Sağlık Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Yöneticisi Hansoy Toygun Şenüçler, Dilovası Belediyesi ile Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı arasında yapılan protokol ile bu güne kadar yaklaşık 7 bin vatandaş ücretsiz muayene edildiği ve yaklaşık 800 vatandaş ücretsiz ameliyat edildiğini belirterek bundan sonrada Dilovası halkına hizmet vermeye devam edeceklerini ifade etti. Şenüçler ayrıca engelli vatandaşlar içinde çalışmalarının olduğunu söyleyerek, şuan kadar da 250 çocuğumuzun sünnet işlemlerini gerçekleştirdiklerini belirtti.
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’da ziyaretinde bölgenin en büyük ve kapsamlı hastanesi ile birlikte çalışmaktan gurur duyduklarını belirterek “Dilovası halkı hastaneniz ile ilgili memnuniyetlerini sürekli dile getirmektedir. Dilovası halkına göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı sizlere ve hastane personeline teşekkür ediyorum” dedi.
Başkan Ali Toltar, Anadolu Eğitim Ve Sosyal Yardım Vakfı Yöneticisi Hansoy Toygun Şenüçler’e ve ASM Eğitim ve Sosyal Vakfı Proje Direktörü Necmettin Özçelik’e sağlık alanındaki çalışma ve gayretlerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER