Başkan Yüksel’in Ailesi Hac Yolunda

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, anne ve babasını hac vazifelerini yapmak üzere, kutsal topraklara uğurladı.Dualar eşliğinde düzenlenen törene Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, hacı adayları ve yakınları katılırken, bu yolculukta...

Başkan Yüksel’in Ailesi Hac Yolunda
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, anne ve babasını hac vazifelerini yapmak üzere, kutsal topraklara uğurladı.
Dualar eşliğinde düzenlenen törene Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, hacı adayları ve yakınları katılırken, bu yolculukta Yüksel ailesini yalnız bırakmayan helalliğini alarak uğurlamaya gelen çok sayıda vatandaş, Merkez Cami’nde düzenlenen helalleşme merasiminde hazır bulundu.
Velimeşe Mahallesi Merkez Cami İmamı Mehmet Oral’ın okuduğu duaların ardından aile yakınlarıyla vedalaşan hacı adaylarının gözyaşlarına hakim olmadığı görüldü. Yakınlarına el sallayarak uzaklaşan hacı adayları dualarla kutsal topraklara uğurlandı.
Hacı adaylarına hitaben kısa bir konuşma yapan Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, Rabbim herkese kutsal topraklara gitmeyi nasip etsin. Ailemin kutsal topraklara gitmesinin mutluluğunu yaşıyorum. Allah yolunda atılan her adımın bize de nasip olmasını diliyorum. Rabbim herkesin hac vazifelerini ve dualarını şimdiden kabul eylesin’ dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER