Burhaniye’de Amfi Tiyatro İçin Kollar Sıvandı

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye Başkanı Necdet Uysal, göreve geldiği günden bugüne kadar çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, sahada yürütülen işler dışında Burhaniye’yi kalkındıracak ve gelir kaynağı oluşturacak...

Burhaniye’de Amfi Tiyatro İçin Kollar Sıvandı
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Belediye Başkanı Necdet Uysal, göreve geldiği günden bugüne kadar çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, sahada yürütülen işler dışında Burhaniye’yi kalkındıracak ve gelir kaynağı oluşturacak projelere de imza atmaya hazırlanıyor. Burhaniye’nin öncelikli ihtiyaçlarının karşılanması konusunda titizlik gösteren Amfi Tiyatro yapımı için de çalışma başlattı.
İlçenin gelişmesi için yoğun bir çalışma içine girdiklerini anlatan Başkan Uysal, Taylıleli Mahallesi’nde Amfi Tiyatro yapacaklarını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile proje aşamasında olan Amfi Tiyatro yerini inceleyen Başkan Uysal, Uğur’a proje hakkında bilgiler verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da, yapılacak olan Amfi Tiyatronun yerini çok beğendiğini belirterek, proje için her türlü desteği vereceklerini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER