Cesetleri parçalayıp yolun ortasına dağıttı! Her bir parçaya bir mesaj bıraktı

Cuma sabahı Meksika'da Iguala-Teloloapan karayolunun kenarında paramparça halde etrafa dağıtılmış 4 ceset bulundu. Kan donduran manzara polisleri bile şoke ederken, daha da korkunç olan şey cesetlerin yakınına bırakılan tüyler ürpetici not oldu.

Cesetleri parçalayıp yolun ortasına dağıttı! Her bir parçaya bir mesaj bıraktı

Meksika'nın Iguala şehrinde, Che Guevara mahallesinin yakınında sabah 7 sularında bulunan 4 ceset herkesi şaşkına çevirdi. İsimsiz birinden gelen ihbarın ardından polislerin karşı karşıya kaldığı korkunç manzara, parçalara ayrılmış dört cesedin bilinçli bir şekilde etrafa yayıldığını gösteriyordu.

MESAJ BIRAKTI

Ölenlerin üç erkek ve bir kadın olduğu düşünülüyor ancak kimlikleri henüz belirlenmedi. Cesetlerin üzerine bir mesaj oluşturan karton parçaları yerleştirilmişti. Ancak tam olarak ne anlama geldikleri henüz ortaya çıkmadı.

KARTEL BAĞLANTILI OLMASI MUHTEMEL

Olaya ilişkin soruşturmalar devam ederken, cesetlerin yakınında Luis Vicente Calderon Jaimes, bir diğer adıyla Wicho Cachetes'e bırakılmış tehditkar bir not bırakıldığı bildirildi. Bu sebeple polisler, kartel bağlantısı üzerinde duruyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326