Haberin Adresi
Bursa

Bursa

Bursa

Salı

16°/

Çarşamba

18°/ 10°

Perşembe

20°/ 11°

Cuma

16°/ 11°

Cumartesi

10°/

Pazar

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Diğer

Çorlu’da Eğitime Kar Engeli

Tekirdağ’da il genelinde dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle il genelinde okulların tatil edildiği bildirildi.Tekirdağ valiliği tarafından yapılan açıklamada, dün geceden bu yana etkisini sürdüren kar yağışı...

Yayınlanma:

Tekirdağ’da il genelinde dün geceden bu yana etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle il genelinde okulların tatil edildiği bildirildi.
Tekirdağ valiliği tarafından yapılan açıklamada, dün geceden bu yana etkisini sürdüren kar yağışı ve tipi dolayısıyla okulların il genelinde tatil edildiğini kaydetti. Önümüzdeki 2 günlük yılbaşı tatili de eklenince eğitim ve öğretime 5 Ocak Pazartesi gününe kadar ara verildi. Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde belediye sistemlerinden anons yapılarak il genelinde valilik kararı ile okulların tatil olduğu duyuruldu. Çorlu’da ise böyle bir sistemin olmayışı nedeni ile öğrenciler okullarına gitti. Tatil olduğunu okula gittikten sonra öğrenen öğrenciler soğuk ve karlı havada geri dönmek zorunda kaldı.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler