Akgün, Sağlık-sen’e Adaylığını Açıkladı

Akgün, Sağlık-sen’e Adaylığını Açıkladı

Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi tarafından 4.’sü gerçekleştirilecek olan Olağan Kongrede başkanlığa adaylığını açıklayan Süleyman Akgün, tek gayelerinin sağlık camiasının mensubu olan değerli çalışanların haklarını arayacaklarını yeni kapılar açmak olduğunu söyledi.
İnsanlık adına çok kutsal bir görev olan sağlık camiasında ter döken sağlık mensuplarının haklarını etkin ve kararlı bir şekilde arama adına bu göreve talip olduklarını belirten Akgün şunları söyledi:
“Geniş çerçeveli istişareler sonucu birleştirici bir misyonla, yol arkadaşlarımızın ortak kararıyla Adıyaman Sağlık Sen Şubesinin 4. Olağan Kongresinde şube başkanlığına aday gösterilmiş bulunmaktayım. Tüm birimlerimizin çalışanlarının sorunlarını ve çözüm yaklaşımlarını çok iyi biliyoruz. Her alanda yetkin ve etkili bir ekiple daha güzel, hepimizi tatmin edecek, kimsenin iç dünyasında kaygıların ve sıkıntılı hesapların olmayacağı, huzurlu bir çalışma ortamına sahip olmayı hedef edindik. Buna hep birlikte başaracağımıza inanıyor ve güveniyoruz” dedi.