Bakan Ala Ve Güllüce’ye Hemşehrilerinden Tam Destek

Bakan Ala Ve Güllüce’ye Hemşehrilerinden Tam Destek

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Vekili Ahmet Davutoğlu’nun açıkladığı 62. Hükümet kabinesinde İçişleri Bakanı Eflan Ala ve Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin yer alması Erzurumluları sevindirdi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayladığı yeni kabineyi açıklaması üzerine İçişleri Bakanı Efkan Ala ve Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin kabinede kalarak görevlerine devam etmesi Erzurumluları mutlu etti.
Efkan Ala ve İdris Güllüce’nin Erzurum’un gururu olduğu ifade eden vatandaşlar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu ve Erzurumlu iki bakanı yeni görevlerinde destekleyeceklerini söylediler.
Erzurumlu vatandaşlar İçişleri Bakanı Eflan Ala ve Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce kabinede yeniden görev almasının Erzurum adına sevindirici bir haber olduğunu ifade ederek, ”Erzurum’u iki bakanımız temsil ediyor. Bu bizim için çok önemli bir durumdur. Hemşehrilerimizin sonuna kadar destekçisiyiz. Bugün kabineye seçilen bakanlarımız 81 ilimize hizmet edecek. Türkiye güzel günlere gidiyor” dediler.