Bunalıma Girdi, İnşaatin 12. Katından Atlamak İstedi

Bunalıma Girdi, İnşaatin 12. Katından Atlamak İstedi

Erzurum’da bir kişi, yaşadığı ailevi problemlerden dolayı inşaat halindeki 12 katlı bir binanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi. Bu sırada inşaatta bulunan işçiler ise çalışmaya devam etti.
Edinilen bilgiye göre 29 yaşındaki Şahin Göz, yaşadığı ailevi sorunlardan dolayı Erzurum’un Gez Mahallesi Kombina Caddesi üzerinde inşaat hakindeki 12 katlı bir binanın çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. İnşaat halindeki 12 katlı binanın çatısına çıkan Şahin Göz çevredekilere korku dolu anlar yaşatırken, inşaatta çalışan işçiler ise üst katta intihar girişiminde bulunan şahsa aldırmadan iskele üzerinde işlerine devam etti. Olay yerine kısa sürede çok sayıda polis ekibi, itfaiye ve sağlık ekiplerinin gelmesiyle çevrede güvenlik önlemleri alınırken, Şahin Göz polis tarafından ikna edilerek intihardan vazgeçirildi. Göz, çatından aşağıya indirilerek ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.
Şahsın sabıkalı olduğu için iş bulamadığı, tartıştığı eşi ve iki çocuğunun polis tarafından sığınma evine götürülmesinin ardından bunalıma girdiği öğrenildi.