Ege-koop’tan Fuara Özel İki Muhteşem Kampanya

Ege-koop’tan Fuara Özel İki Muhteşem Kampanya

25. Yıl ve Körfez Evleri gibi değerini sadece iki yıl gibi kısa bir sürede üçe katlayan projelerin mimarı Ege-Koop, 83. İzmir Enternasyonal Fuarı’na da yine değerine değer katacak iki ayrı proje ile hazırlanıyor. Fuara özel kampanyada ‘Yüzde 100 Karlı Yatırım’ sloganıyla 2+1 ve 3+1 daireli Menemen Gedizkent Evleri 105 bin liradan, 1+1 ve 2+1 seçenekli Keyifli Yaşam Evleri de 99 bin liradan satışa sunulacak. Piyasa koşullarının altında ve kendi kefaletlerinde kredi imkanı sunduklarını belirten Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “ Ortalama 125 bin liraya sattığımız 25. Yıl ve Körfez Evleri’ndeki daireler bugün 500 bin liraya kadar alıcı buluyor. O yüzden fuar kampanyamız büyük ilgi uyandıracak” dedi.
Menemen’in önde gelen projelerinden özel güvenlikli, yüzme havuzlu, spor merkezli 4 blok ve 190 daireli Ege-Koop Gedizkent Evleri, 29 Ağustos-7 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek İzmir Fuarı’nda görücüye çıkacak. Fuara özel kampanyada 88 metrekarelik 2+1 daireler 105 bin liradan, 116 ile 127 metrekare arasında değişecek iki ayrı tipteki 3+1 daireler de 174 bin liradan satışa sunulacak. Ucuz, sağlıklı ve modern konut konseptini içeren, dar ve orta gelir grubunu hedefleyen proje, eşsiz Menemen Ovası’na hakim konumu, İzban’a 900 metrelik mesafesi, çevresindeki sağlık merkezi, okul ve alışveriş mekanları ile ev sahibi olmak isteyenlere cazip bir fırsat sunacak. Çevreyolu bağlantısının da tamamlanması ile İzmir ulaşımı otoyol standartına kavuşan Menemen’deki evler, sahiplerine 2016’da teslim edilecek.
PİYASA KOŞULLARININ ALTINDA EGE-KOOP KEFALETİNDE KREDİ
Yaklaşık 30 metrekarelik standında ziyaretçilerini ağırlayacak Ege-Koop, ilk etabı büyük ilgi gören Keyifli Yaşam Evleri’nin ikinci etabına da fuara özel kampanya ile start verecek. Gedizkent gibi Keyifli Yaşam Evleri için de Ege-Koop kefaletinde kredi ve özel ödeme koşulları sunulacak kampanyada 50 metrekarelik 1+1 dairelerin fiyatı 99 bin lira olacak. Menemen’in 5 bini aşkın öğrenci kapasiteli Gediz Üniversitesi ve Villakent gibi iki büyük değere sahip Seyrek bölgesinde inşa edilecek Keyifli Yaşam Evleri’nin 77 metrekareli iki ayrı tipteki 2+1 dairelerinin fiyatları ise 135 bin lira ile 139 bin lira arasında değişecek. Yüzde 85’i yeşil alan olan proje uygun fiyatının yanı sıra İzban istasyonuna 10 dakikalık mesafesi, yüzme havuzu ve sosyal tesisleri ile de cezp edecek.
“YÜZDE 100 KAZANÇ VAADEDİYORUZ”
Daire fiyatlarının fuara özel belirlendiğini belirten Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, “Bugüne kadar her projemizi iki ya da üç yıl içerisinde teslim ettik. Ortaklarımız yüzde 100 kar etti. 25. Yıl Evleri’nde daire fiyatları üçe katlamış durumda. Bu nedenle ev sahibi olmak isteyenler hiç düşünmesinler bu iki proje ile hayallerindeki yuvaya sahip olsunlar” dedi.