Fikret Orman'dan kura değerlendirmesi

Fikret Orman'dan kura değerlendirmesi
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlıların UEFA Avrupa Ligi C Grubu’nda Tottenham, Partizan ve Asteras takımlarıyla eşleşmesini NTV Spor’a değerlendirdi.

Beşiktaş’ın çok büyük bir camia olduğunun altını çizen Orman, rakiplerin kendileri için önemli olmadığını ve sahaya çıkıp tur atlamak için mücadele edeceklerini söyledi. Başkan Orman, takıma takviye yapmak için çalışmalarının da devam ettiğini belirtti.

Rakiplerin kendileri için önemli olmadığını belirten Orman, “Beşiktaş çok büyük bir camia. Bu yüzden rakip kim olursa olsun bizim için farketmezdi. Sahaya çıkıp elimizden geleni yapacağız ve turu geçmeye çalışacağız. Bunu da başaracağımıza inanıyoruz. Rakipler hiç farketmez” şeklinde konuştu.

Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki hedefini de açıklayan Orman, “Beşiktaş’ın bu tarz hedefler belirlemeden önce bu turu geçmeye odaklanması gerekiyor. Beşiktaş bu gruptan çıkacak güçte bir takım. Ben de çıkacağına gerçekten inanıyorum. Bu sezon kısmetimiz bir Londra takımıyla açıldı. Yine bir Londra takımıyla karşılaşacağız” dedi.

Kadroya takviye yapılıp yapılmayacağı sorusuna yanıt veren Orman, “Kadromuza takviye yapacağız. Uzun zamandır çalışıyoruz. Gerçekleşmeyen ya da vazgeçtiğimiz transferler var. Ancak Pazartesi akşamına kadar zamanımız var. Biz de kadromuza takviye yapmak için uğraşıyoruz. Pazarlıklar devam ediyor, elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz” şeklinde konuştu.