İmirzalıoğlu: "Kendimden utanıyorum"

İmirzalıoğlu: "Kendimden utanıyorum"

Evlilik hazırlıkları nedeniyle basının yakın takibinde olan ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, "BBG evi gibi olduk" dedi.

TAKİP EDİLMESİNDEN RAHATSIZ OLDU

Geçtiğimiz günlerde Sinem Kobal'ın ailesinin evine giderek geleneklere uygun şekilde kız isteyen Kenan İmirzalıoğlu, o günün kuaförden devamındaki kutlamaya kadar an be an takip edilmesinden rahatsız oldu.

''KENDİMDEN UTANIYORUM''

Ünlü oyuncu, önceki gün Cihangir'de karşılaştığı habercilerin evlilik hazırlıklarıyla ilgili soruları üzerine, ilginç bir benzetme yaptı: "Açıkçası bizim durumumuz Biri Bizi Gözetliyor Evi gibi oldu. 'ailesi geldi, kız istedi, yüzük aldılar' gibi haberlerden rahatsızlık duyuyorum. Sonuçta biz de bir yuva kuracağız. Bu sevgililik meselesi değil artık, aile kurmaya çabalıyoruz. Lütfen mahremiyetimize saygı gösterin. Uzaydan gelmedik, biz de bu memleketin insanıyız. Memleketin derdi başından aşkın zaten. Ülkede bunca sorun varken her gün kendi haberlerimi okumaktan hicap duyuyorum, gerçekten o zaman kendimden utanıyorum."

NOSTALJİK GELİNLİK

Öte yandan ikili gizlilik içinde sürdürmeye çalışsa da düğünle ilgili detaylar su yüzüne çıkmaya devam ediyor. 21 Mayıs'ta Cunda Adası'nda evlenecek olan Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, düğün provalarına başladı. Kobal gelinliğini yakın arkadaşı Tuvana Büyüksaraç'a hazırlatıyor. Ünlü oyuncunun, vintage çizgiler taşıyan bir gelinlik seçtiği öğrenildi.