Sırrı Köstereli’ye Plaket Verildi

Sırrı Köstereli’ye Plaket Verildi

Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Başkanı İsmail Uçar ile MyOSVİ Tour Turizm Acentesi İnan Kalaycı, makamında İl Özel İdare Genel Sekreteri Sırrı Köstereli’yi ziyaret ederek kendisine plaket takdim ettiler.
Bolu’da doğa turizmi adına önemli işlere imza atan Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği tarafından 11-12 Ağustos tarihlerinde Abant Çepni Yaylasında ‘Abant Geceleri Dolunay Uçuş Şenliği’ düzenlenmişti. ‘Tabiatın Kalbi Bolu’ sloganı çerçevesinde bölgenin Doğa Turizmi, Spor ve Havacılık Turizmi açısından önemine vurgu yapmak amacıyla Türkiye’de ilk kez Bolu’da gerçekleştirilen ve başarıyla sonuçlanan etkinlikte, 14 pilot gece dolunay uçuşunu sorunsuz bir şekilde tamamladı.
Dernek tarafından etkinliğe katkıda bulunanlar da unutulmadı. Bu kapsamda Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Başkanı İsmail Uçar ile MyOSVİ Tour Turizm Acentesi İnan Kalaycı, makamında İl Özel İdare Genel Sekreteri Sırrı Köstereli’yi ziyaret ederek kendisine plaket takdim edip desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.