Yetenek Sizden Destek Bizden Projesi Sona Erdi

Yetenek Sizden Destek Bizden Projesi Sona Erdi

Manisa Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde başlatılan, “Yetenek Sizden Destek Bizden Projesi” düzenlenen sertifika töreni ile sona erdi.
Manisa Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen törene Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Savaş Duman, Manisa Emniyet İl Müdür Yardımcısı Mehmet İlker Aybar, Milli Eğitim Şube Müdür Yardımcısı Hilmi Polat, Sağlık İl Müdür Yardımcısı Erdal Çelik, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı İsmail Aydın ve öğrenci velileri katıldı.
İki ay boyunca süren ve 73 öğrencinin katıldığı projede yeteneklerine göre farklı branşlara yönlendirilen öğrenciler sertifikalarını, öğrenci antrenörleri ise teşekkür belgelerini protokol üyelerinin elinden aldı.
Proje kapsamında öğrencilere 6 farklı branşta eğitim verilirken, törende konuşan Manisa İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet İlker Aybar, öncelikle öğrencilere ve ailelerine teşekkür etti. Projenin önemine değinen Aybar, “Böyle projeler çok kıymetli ve değerli projelerdir. Öğrencilerimizin, çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan, suçlardan uzak durması, boş zamanlarını olumlu yönde değerlendirmesi açısından önemli. Polisin suçluların peşinde koşmasının yanı sıra bu gibi toplumsal projelere de önayak olması takdire şayan” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından öğrencilere sertifikaları, eğitmenlere ise teşekkür belgeleri takdim edildikten sonra program, düzenlenen kokteylle sona erdi.