Dilovası Sokakları Asfalta Hazırlanıyor

Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede başlatılan asfalt çalışmalarını sürdürüyor.İlçede kapsamlı çalışmalarını yürüten Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt çalışmalarını sürdürüyor....

Dilovası Sokakları Asfalta Hazırlanıyor
Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede başlatılan asfalt çalışmalarını sürdürüyor.
İlçede kapsamlı çalışmalarını yürüten Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları kapsamında Mimar Sinan mahallesinde bulunan 519 sokak da yaptığı çalışmalar ile sokak asfalt hazırlanıyor. 7 metre genişliğinde, yaklaşık 350 metre uzunluğundaki sokak da zemin düzeltme ve asfalt öncesi hazırlık çalışmaları devam ediyor.
Alt ve üst yapı çalışmaları ile ilçe genelinde kapsamlı çalışmalarına devam eden Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, bozuk olan yollarında ki çalışmalarını hız kestirmeden devam ettiriyor. Vatandaşın sorunsuz ve rahat ulaşımı için çalışmaların devam ettiğini belirten yetkililer güvenli ve sağlıklı ulaşım alt yapısı için plan ve projelerimizi derinlemesine hazırladıklarını belirttiler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326