Emet’te Çay Yolu Tamamlandı

Kütahya’nın Emet ilçesinde, ağır vasıta araçlarının şehir merkezine girmesini engellemek amacı ile yapımına başlanan 4 km uzunluğundaki Emet yeni çevre yolu hizmete girdi.AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte, yapılan yolda incelemelerde...

Emet’te Çay Yolu Tamamlandı
Kütahya’nın Emet ilçesinde, ağır vasıta araçlarının şehir merkezine girmesini engellemek amacı ile yapımına başlanan 4 km uzunluğundaki Emet yeni çevre yolu hizmete girdi.
AK Parti İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte, yapılan yolda incelemelerde bulunan Ak Parti Emet ilçe başkanı Mehmet Ali Yerem, yeni yapılan çevre yolunda bilgiler verdi.
Yapılan yolun yerel imkanlar ile yapıldığını söyleyen Yerem, "Daha önce çay yolundan gelen ağır araçlar, ilçe dışına çıkmak için ilçe merkezini kullanıyordu. Bu nedenle sürekli ilçe merkezi yollarımız bozuluyor, kullanılamaz duruma geliyordu. İlçe imkanları ile toplan 4 km uzunluğunda yeni çevre yolu yaptık. İl Özel idarede bu yolun asfaltını yaparak hizmete açılmasında yardımcı oldu. Yolun yapılmasında, her türlü imkanını seferber eden, Emet ilçemizdeki kuruluşlara, İl Özel İdaresine ve Emet halkına teşekkür ediyorum" diye konuştu. (MS-EFE)
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER