Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Asayiş

Eşi doğum gününde gözaltına alınınca…

Antalya'da doğum günü akşamı eşi polisler tarafından gözaltına alınan kadın sinir krizi geçirince teselli etmek polislere kaldı.

Yayınlanma:

Antalya’da 3 dosyadan araması bulunan Hüseyin A., otomobiliyle 10 kilometrelik kovalamaca sonunda yakalandı. Polis, doğum günü olduğunu öğrendiği sürücünün eşini ise kutladı.

Olay, önceki gece Muratpaşa İlçesi’nde meydana geldi. ’Dur’ ihtarına uymayan 07 VD 436 plakalı otomobilin sürücüsü Hüseyin A., polisi alarma geçirdi. Yaklaşık 10 kilometre boyunca polisi peşine takan sürücü, eski sanayi içersinde kurulan barikatla durduruldu. Yapılan kontrolde, Hüseyin A.’nın alkollü olduğu ve 3 ayrı dosyadan arama kaydının bulunduğu ortaya çıktı. Otomobildeki eşi Bengül A. ise korkudan sinir krizi geçirdi. Uzun süre ağlayan Bengül A.’yı sakinleştiremeyen polis, sağlık ekibi çağırdı. Gelen 112 ekibi kadını sakinleştirdi. Evrakları inceleyen polis, Bengül A.’nın o gün doğum günü olduğunu gördü.

Polisin 19’uncu yaşını kutladığı Bengül A., eşine neden engel olmadığı yönündeki soruya ise “Defalarca söyledim ama durmadı. Birçok kez ölümle burun buruna geldik” dedi.

İLGİLİ HABER 20 İlde Sibergöz-23 Operasyonu: 146 Kişi Gözaltına Alındı
Antalya'da doğum günü akşamı eşi polisler tarafından gözaltına alınan kadın sinir krizi geçirince teselli etmek polislere kaldı.

Polis tarafından gözaltına alınan Hüseyin A., daha sonra adliyeye sevk edildi. ’Suç eşyası kabul etmek ve satmak’tan arama kaydı bulunan Hüseyin A., savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler