Evde yalnız bırakılan bebeği fareler yedi!

Güney Afrika'nın Johannesburg kentinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Evde tek kalan küçük kız çocuğu dev sıçanlar tarafından öldürüldü.

Evde yalnız bırakılan bebeği fareler yedi!
Güney Afrika'da bir anne 3 aylık bebeğini gece evde yalnız bırakıp dışarı çıktı. Eve dönen anne, bebeğinin dev sıçanlar tarafından yenildiğini gördü.
The Sun'da yer alan habere göre, Johannesburg kentinin Katlehong bölgesinde hafta sonu yaşanan olayda ismi açıklanmayan ikiz bebekleri olan 26 yaşındaki anne, gece dışarı çıktığında 3 aylık Lucky adlı erkek bebeğini yanında götürdü.

KÜÇÜK KIZ KANLAR İÇERİSİNDE YATAKTA BULUNDU

İkizlerden kız bebeği yatağında bırakan anne, eve döndüğünde bebeğinin dev sıçanlar tarafından yenmiş cesedi kanlar içindeki yatakta buldu. Anne, çığlıklar eşliğinde komşularından yardım istedi. Çığlık seslerine koşan komşuları, evdeki feci sahneyle karşılaştı."KÜÇÜK BEBEĞİN DİLİ, GÖZLERİ VE PARMAKLARI YENMİŞTİ"


"Zavallı bebek acı dolu bir ölümle hayata veda etmiş. Küçük bebeğin dili, gözleri ve parmakları kemirgenler tarafından yenmişti. Küçük bedeninin bazı parçalarının kayıp olmasına karşın bebeğin cesedinin kalan kısmında dev sıçanların ısırık izleri ve yaralar olduğunu fark ettik. Bu kadın hapiste çürümeli, annelik yapmasına izin verilmemeli."

 
Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2016, 17:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Azra derin ademoğlu
Azra derin ademoğlu - 3 yıl Önce

Ay geçmiş olsun

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326