Fabrika Hırsızları Tutuklandı

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde bir fabrikadan makine parçası ve ham madde çalan 3 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir fabrikadan...

Fabrika Hırsızları Tutuklandı
Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde bir fabrikadan makine parçası ve ham madde çalan 3 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Edinilen bilgiye göre, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesi Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir fabrikadan toplam 100 bin Euro’luk makine parçası ve ham madde çaldıktan sonra malzemeleri Veliköy’de bulunan bir hurdacıya 4 bin TL’ye satan Erkan B., Mücahit S.,Hamza Ş, olaydan kısa bir süre sonra Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.
Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde gözaltına alındıktan sonra ifadeleri alınan 3 şahıs devlet hastanesindeki sağlık kontrollerinin ardından adliyeye getirilerek hakim karşısına çıkarıldı. Erkan B., Mücahit S.,Hamza Ş. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Çerkezköy Cezaevi’ne gönderildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327