Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cumartesi

16°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

14°/

Çarşamba

/

Perşembe

10°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Spor

Fenerbahçe Lincoln Henrique İle Yollarını Ayırdı

Fenerbahçe, yaşadığı sakatlık sonrasında forma şansı bulmakta zorlanan Lincoln Henrique'nin RB Bragantino'ya kiralandığını resmi olarak açıkladı.

Yayınlanma:

Fenerbahçe, transfer döneminin hızlı takımlarından biri olarak bir anlaşmayı daha duyurdu.

Bugün yapılan resmi açıklamayla birlikte, sarı-lacivertli ekip, Lincoln Henrique’nin RB Bragantino’ya kiralandığını duyurdu.

Lincoln Henrique, yaşadığı sakatlık nedeniyle Fenerbahçe forması altında istediği performansı sergileyememişti. Kulüp yetkilileri, Brezilyalı futbolcunun RB Bragantino’ya sezon sonuna kadar kiralandığını açıklarken bu anlaşmada satın alma opsiyonu maddesinin de bulunduğunu belirtti.

İLGİLİ HABER Icardi ve Okan Buruk Özel Bir Görüşme Gerçekleştirdi
Fenerbahçe, yaşadığı sakatlık sonrasında forma şansı bulmakta zorlanan Lincoln Henrique'nin RB Bragantino'ya kiralandığını resmi olarak açıkladı.

Sarı-lacivertli kulüp tarafından yapılan açıklama şöyle:

2023-2024 yapılanmasına devam edilen Futbol A Takımımızda, Futbolcumuz Lincoln Henrique satın alma opsiyonu ile birlikte sezon sonuna kadar Brezilya’nın RB Bragantino kulübüne kiralanmıştır. Oyuncumuza ligin geri kalan bölümünde başarılar dileriz.

author avatar
Özge Tekeli Haber Editörü
27 Şubat 1992 tarihinde Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi'nde tamamladım ve Gazi Üniversitesi'nden Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Lisans eğitimimi tamamladıktan sonra 2019 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde haber editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler