Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Cuma

19°/ 12°

Cumartesi

13°/ 10°

Pazar

13°/

Pazartesi

19°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Spor

Fenerbahçe’ye Fred’den kötü haber geldi! Düz koşulara başlamıştı ancak..

Düz koşulara başlayan Fred'den kötü haber geldi. Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği Fred için son dakika üzücü haber geldi.

Yayınlanma:

Dün düş koşulara başladığı açıklanan Fenerbahçe’de son dakika üzücü haber geldi. Fenerbahçe’nin sahalara ne zaman döneceği merak edilen Fred’le ilgili son dakika üzücü haber geldi. Fred sahalara ne zaman dönecek?

Fred’den kötü haber geldi!

İLGİLİ HABER Icardi ve Okan Buruk Özel Bir Görüşme Gerçekleştirdi
Düz koşulara başlayan Fred'den kötü haber geldi. Fenerbahçe taraftarının merakla beklediği Fred için son dakika üzücü haber geldi.

Dün düz koşularak başlayan FRED’in çekilen MR sonrası kasık bölgesinde ödem tamamen iyileşmişti. Ancak kas grubunda kas yırtığı devam ediyordu. Tendonla beraber kası da yırtılan Fred için düz koşulara başlamasıyla durumu gözlemlenecekti. Ancak Fred’in ilk gözlemlemelerde kötü haber geldi.

Fred ne zaman dönecek?

Fred’in sahalara dönüş tarihi ertelendi. Fenerbahçe sağlık heyeti son dakika yaptığı açıklama da Fred’in sahalara dönmesi için en az 2 hafta daha süreye ihtiyacı olacağını kulübe iletti. Süreçi yakından takip eden İsmail Kartl ve kurmayları, tendon yapışma yerindeki kas yırtığı beklenen kadar hızlı iyileşmedi.

Şubat sonu mart başına ertelendi!

Fred’in sahalara ne zaman döneceği merak edilen Fred için son dakika açıklaması geldi. Fred’in tekrar sahalara dönmesi Şubat sonunu, mart başını bulacağı öğrenildi. Fenerbahçe taraftarı büyük merakla bekledikleri yıldız oyuncuya kavuşmak için en az 2 hafta beklemesi gerekiyor. Tamamen 11’de başlayacağı maç ise Şubat sonu, mart başına gelecek.

Fenerbahçe Fred dönene kadar Krunic ve İsmail Yüksek orta sahası ile devam edecek. Fenerbahçe Fred’in sakatlığı sebebiyle İsmail Yüksek’i de satamadı. Gelen yüksek bonservis tekliflerini redetti.

author avatar
Berkay Yılmaz Finans Editörü
Haberin Adresi sitesinde ekonomi ve finans alanında yazılar yazıyorum. Hobilerim kitap okumak, yüzmek ve seyahat etmek. Ekonomi ve finansa dair tüm gelişmeleri haberinadresi.com ziyaretçilerine ulaştırmaya çalışıyorum.

İlgili Haberler