Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazartesi

17°/

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Spor

Formula 1 Karşılaşmaları beIN SPORTS Kanalında Yayınlanacak

Son birkaç yıldır S Sport tarafından yayınlanan Formula 1 karşılaşmalarının son zamanlarda yayıncı değiştireceği konuşuluyordu. Bu iddiaların üzerine F1'in beIN SPORTS tarafından yayınlanacağı duyuruldu.

Yayınlanma:

Uzun bir süredir Saran Medya, Formula 1’in yayın haklarına sahipti ve bu heyecan verici yarışlar, S Sport kanalı aracılığıyla Türk izleyicilere canlı olarak sunuluyordu. Hatta antrenman seansları dahi S Sport Plus platformu üzerinden izlenebiliyordu. Ancak Saran Medya’nın Formula 1 ile olan anlaşması sona erdi ve yeni yayıncının beIN SPORTS olacağı ortaya çıktı.

Gün Ortası programının deneyimli sunucusu Burak Ölmez programın kapanış bölümünde, bir süredir dolaşan söylentileri doğrulayarak, gelecek sezon Formula 1’in beIN Sports’ta yayınlanacağını resmi olarak duyurdu.

Türkiye’de uzun bir geçmişe sahip olan F1 yarışlarının keyifli sunumu, Serhan Acar tarafından başarıyla gerçekleştiriliyordu ve izleyiciler tarafından büyük bir beğeniyle takip ediliyordu. Ancak Serhan Acar’ın beIN Sports’a geçip geçmeyeceği şu an için belirsizliğini koruyor. Söylentilere göre bu geçişin olma olasılığı düşük görünüyor ancak konuyla net bir açıklama henüz yapılmamış durumda. Bundan dolayı nefes kesen yarışları kimin sunacağı henüz belirsizliğini koruyor.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler