Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Spor

Galatasaray Derrick Köhn Transferinde Pazarlıklarını Sürdürüyor

Transfer döneminin sona ermesine az bir süre kala, Galatasaray sol bek arayışına son vermek adına Derrick Köhn için sıkı bir pazarlığa girişti.

Yayınlanma:

Transfer sezonunun sona ermesine kısa bir süre kala Galatasaray, sol bek transferi için çalışmalarına hız verdi. Sarı-kırmızılılar, Hannover’den Derrick Köhn için sıkı bir pazarlık sürecine girdi.

Sezon sonunda serbest kalma maddesi 3 milyon euro olarak belirlenen 25 yaşındaki sol bek için Galatasaray, 400 bin euro kiralama bedeli ve 2 milyon euro satın alma opsiyonu içeren bir teklif sundu. Ancak Hannover’in kiralama seçeneğine sıcak bakmaması ve 3 milyon euro’daki talebine direnmesi nedeniyle taraflar arasında pazarlıklar devam ediyor.

Köhn ile anlaşmanın sağlandığı, ancak detayların henüz netleşmediği belirtilirken futbolcuyla ilgili son kararın hafta sonuna kadar verilmesi bekleniyor. Köhn’ün menajerinin İstanbul’daki görüşmeleri tamamladıktan sonra Alman ekibinden ön izin almayı planladığı ifade ediliyor.

İLGİLİ HABER Galatasaray’a Beşiktaş Derbisi Öncesi Deprem: Sergio Oliveira Kadro Dışı!
Transfer döneminin sona ermesine az bir süre kala, Galatasaray sol bek arayışına son vermek adına Derrick Köhn için sıkı bir pazarlığa girişti.

Ziyech Bir Süre Daha Yok

Hakim Ziyech, Afrika Kupası’ndan sakat dönmesinin ardından sahalara dönüş sürecinin beklenenden daha uzun olacağı açıklandı. İç ve dış yan bağlarında gerilme ve zorlanma tespit edilen deneyimli futbolcunun ayrıca ayak bileğini oluşturan kemiklerde kemik ödemi bulunduğu belirlendi.

Yapılan değerlendirmelere göre Ziyech’in en az 2 ay sahalardan uzak kalması bekleniyor.

author avatar
Öznur Tekeli
18 Eylül 1996 yılında Eskişehir'de dünyaya geldim. Lisans eğitimimi Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra 2022 yılı itibariyle editörlük mesleğine başladım. Şu anda haberinadresi.com bünyesinde gece editörü olarak meslek hayatıma devam ediyorum.

İlgili Haberler