Galatasaraylı futbolcunun sözleşmesi feshediliyor!

Galatasaray'da sezon başında kadro dışı kalan oyunculardan olan Engin Baytar'ın takımla ilişkisinin kesilmek üzere olduğu aktarıldı.

Galatasaraylı futbolcunun sözleşmesi feshediliyor!

Dün Stadyum programında Başkanlığa aday olmadığını açıklayan Ünal Aysal kadro dışı kalan futbolcular hakkında da önemli değerlendirmelerde bulundu. 


Sabri'nin kadro dışı kalmasının sebebinin Mancini'nin raporu ve Prandelli'nin kararı olarak yorumlayan Aysal, Engin'in ise neden kadro dışı olduğunu görüyorsunuz. O takım oyuncusu değil diyerek fikrini açıkça belli etti. Kadro dışı kalmış olsa da Galatasaraylı bir futbolcunun televizyonlara çıkıp eski hocasını ve takımı eleştirmesini doğru bulmayan Ünal Aysal ve yönetimi Engin'in sözleşmesi konusunda değerlendirmede bulundu. Sözleşmesi geçen sene 2+1 olarak uzayan Engin Baytar'ın Galatasaray'da kalmasının ve oynamasının artık mümkün olmadığının altı çizilirken yeni gelecek yönetimle konuşulup bu futbolcunun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedileceği belirtilidi.
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2014, 17:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
metincee
metincee - 8 yıl Önce

iyi de sn aysal hangi cevheri gördunuz ki 2+1 yillik sözlesmesini uzattiniz demezler mi adama bence görev zararinida hesap ediniz giderken de gelecek baskanalara iyi gelir iyiiiii

SIRADAKİ HABER

banner321

banner326