Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Pazar

15°/

Pazartesi

18°/

Salı

13°/

Çarşamba

11°/

Perşembe

13°/

Cuma

12°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Spor

Galatasaraylı futbolcunun sözleşmesi feshediliyor!

Galatasaray'da sezon başında kadro dışı kalan oyunculardan olan Engin Baytar'ın takımla ilişkisinin kesilmek üzere olduğu aktarıldı.

Yayınlanma:

Dün Stadyum programında Başkanlığa aday olmadığını açıklayan Ünal Aysal kadro dışı kalan futbolcular hakkında da önemli değerlendirmelerde bulundu. 

Sabri’nin kadro dışı kalmasının sebebinin Mancini’nin raporu ve Prandelli’nin kararı olarak yorumlayan Aysal, Engin’in ise neden kadro dışı olduğunu görüyorsunuz. O takım oyuncusu değil diyerek fikrini açıkça belli etti. Kadro dışı kalmış olsa da Galatasaraylı bir futbolcunun televizyonlara çıkıp eski hocasını ve takımı eleştirmesini doğru bulmayan Ünal Aysal ve yönetimi Engin’in sözleşmesi konusunda değerlendirmede bulundu. Sözleşmesi geçen sene 2+1 olarak uzayan Engin Baytar‘ın Galatasaray’da kalmasının ve oynamasının artık mümkün olmadığının altı çizilirken yeni gelecek yönetimle konuşulup bu futbolcunun sözleşmesinin karşılıklı olarak feshedileceği belirtilidi.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler