Beratcan'ın babası: Eşimin sonuna kadar arkasındayım

Beratcan'ın babası: Eşimin sonuna kadar arkasındayım

ATV ekranlarında Müge Anlı'ya konuşan Beratcan'ın babası Ergün Karakütük, eşinin suçsuzluğunu ortaya çıktığını ve eşinin psikolojisinin düzelmesinden sonra eşine ikinci bir şans vereceğini söyledi. Baba Karakütük canlı yayında şunları söyledi:

"DOST HAYATI YAŞAMIŞ FALAN DEDİLER"

"Çok büyük bir acı yaşıyorum. Elim ayağım titriyor. Herkes eşimi suçlamaya çalışıyor ama suçlu suçsuz kim ortaya çıktı. Eşim çocuğunu boğacak kadar cani bir insan değil. Çocuğundan bir saniye ayrı yatan birisi değildi. Eşimle karakolda görüştüm "Suçsuz olduğu ortaya çıktı. Ben 70 milyonun önünde konuşacağım" dedi. Dost hayatı yaşamış falan dediler. Ben eşimin sonuna kadar arkasındayım. Bu kadar da güveniyorum.

Ben zanlıyı fazla tanımıyorum. Samimiyetim yok; bir iki kere görmüşlüğüm var. Telefonla beni arıyordu, sürekli tehdit ediyordu. 'Eşiniz sizi kandırıyor' deyip akla hayale gelmeyen şeyler söylüyordu. "Eşiniz sizi aldatıyor. Bunu kanıtlayacağım" diyordu. Sürekli ankesörlü telefondan arıyordu. Eşimle konuştuğumda ise yalanlıyordu 'Bizi ayırmaya çalışıyor' diyordu. Eşimin benden boşanmak gibi bir talebi hiç olmadı.

"SONUNA KADAR EŞİMİN ARKASINDAYIM"

Evliliğinize bir şans daha vermeyi düşünüyorum. Eşim 70 milyonun önünde konuşacak aklanacak her şeyi. Ben yine de eşime güveniyorum, sonuna kadar eşimin arkasındayım.

Halkımızdan duyarlı olmalarını istiyorum. Eşimin suçsuz olduğu ortaya çıktı. Sağduyulu olsunlar diyorum."