Haberin Adresi
16° Bursa

Bursa

16°

Bursa

Salı

15°/

Çarşamba

10°/

Perşembe

14°/

Cuma

12°/

Cumartesi

13°/

Pazar

13°/

Haberin Adresi

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:
Anasayfa Asayiş

İki öğrenciyi taciz eden müdür yardımcısına hapis cezası!

Sinop'ta iki kız çocuğunu istismar ettiği iddia edilen Belören Ortaokulu'nun müdür yardımcısı Bayram Demirci, 9 yıl 4 ay 14 gün hapis cezası aldı.

Yayınlanma:

Sinop Gerze’deki bir okulun müdür yardımcısı Bayram Demirci’nin iki kız öğrenciyi taciz ettiği davayla ilgili karar açıklandı.

Cumhuriyet’in haberine göre ,Demirci’nin telefonunda yapılan incelemelerde mesaj yoluyla da tacizde bulunduğu belirlenirken dünkü karar duruşmasında Demirci’ye her bir öğrenci için 4 yıl 8 ay 7’şer günden toplam 9 yıl 4 ay 14 gün hapis cezası verildi. Öğrenciler adına duruşmaya katılan avukat Yasemin Küçük ise kararı eleştirdi. Küçük, istinaf yoluna başvuracaklarını belirterek “Mahkeme tarafından verilen ceza suçun karşılığı olarak tatmin edici bir ceza olarak görülemez” dedi.

Ne olmuştu?

İLGİLİ HABER Türkiye Genelinde Düzenlenen Çember-13 Operasyonuyla 3.765 Firari Suçlu Yakalandı
Sinop'ta iki kız çocuğunu istismar ettiği iddia edilen Belören Ortaokulu'nun müdür yardımcısı Bayram Demirci, 9 yıl 4 ay 14 gün hapis cezası aldı.

Sinop’un Gerze İlçesi Kadı Mahallesi’ndeki Belören Ortaokulu’nun Müdür Yardımcısı Bayram Demirci, 5 Mart 2020’de deneme sınavı kitapçığı vermek üzere iki kız öğrenciyi odasına çağırdı. Öğrencilerin odadan ağlayarak çıkması üzerine okulun diğer öğretmenleri çocukların ifadelerine başvurdu. Okul öğretmenlerinin taciz olayını polise bildirmesi üzerine Demirci gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen Demirci, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

author avatar
Haberin Adresi İnternet Editörü
Haberinadresi.com internet editörü. Gündem, ekonomi, spor ve birçok konuda haberin hazırlanması ve haber okuyucularına sunulmasını sağlamaktadır.

İlgili Haberler