Kahta Belediyesi Kaldırım İşgaline Göz Yummuyor

Adıyaman’ın Kahta İlçesi, Kahta Belediyesi Zabıta Müdürü Orhan Erdal, kaldırımları işgal edenlere göz yummadıklarını belirterek açıklamalarda bulundu.Erdal yaptığı açıklamada, “Kahta’da temiz düzenli ve vatandaşlarımızın...

Kahta Belediyesi Kaldırım İşgaline Göz Yummuyor
Adıyaman’ın Kahta İlçesi, Kahta Belediyesi Zabıta Müdürü Orhan Erdal, kaldırımları işgal edenlere göz yummadıklarını belirterek açıklamalarda bulundu.
Erdal yaptığı açıklamada, “Kahta’da temiz düzenli ve vatandaşlarımızın daha rahat yürüye bileceği ve alışverişlerini yapmaları için kaldırım işgallerini ortadan kaldırmak için bir çalışma başladık. Bu uygulamayı İnsanlarımızın kaldırımlarda daha rahat yürüye bilmesi adına bu tutumu sergilemek zorundayız ilk olarak Mustafa Kemal Caddesi, Recep Tayip Erdoğan Caddesi ile Horik yolunda bu çalışmamızı başlatmış bulunuyoruz ve denetimlerimiz devam etmektedir. Amacımız esnaflarımıza ceza yazmak olmadığını belirtmek isteriz. Sadece esnaflarımızın bu konuda daha duyarlı davranıp bizlere yardımcı olmalarını bekliyoruz.
Bu konuda bizlere yardımcı olup yayalara yürüyüş yapma imkanı sağlamaları için esnaflarımızın zabıta ekiplerimize şimdiden gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER