Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi’nden, Kto Karatay Üniversitesi’ne Ziyaret Etti

Bilimsel Araştırma, Teknoloji, Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulan Konya Tarım ve Gıda Üniversitesi üst düzey yönetimi, KTO Karatay Üniversitesi’ni ziyaret etti.Konya Tarım ve Gıda Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyelerinden Muharrem...

Konya Gıda Ve Tarım Üniversitesi’nden, Kto Karatay Üniversitesi’ne Ziyaret Etti
Bilimsel Araştırma, Teknoloji, Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurulan Konya Tarım ve Gıda Üniversitesi üst düzey yönetimi, KTO Karatay Üniversitesi’ni ziyaret etti.
Konya Tarım ve Gıda Üniversitesi Mütevelli Heyet Üyelerinden Muharrem Candan ve Dr. Mikdat Çakır, Konya Tarım ve Gıda Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Avni Öktem, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cumhur Çökmüş’ten oluşan heyet, KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Torlak’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette KTO Karatay Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Özcan Tan da hazır bulundu.
Ziyarette üniversiteler hakkında karşılıklı bilgi alınarak, işbirliği ve ortak paylaşımlar konusu görüşüldü. Karşılıklı iyi niyet dileklerinde bulunulan görüşmede, Konya’nın 5. üniversitesi olan Gıda ve Tarım Üniversitesi’ne başarı temennilerinde bulunan KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Torlak, iki üniversitenin ortak projelere imza atmasından duyacağı memnuniyeti dile getirdi.
Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Avni Öktem, karşılıklı bilgi paylaşımında bulunduğu KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Torlak’ın iyi niyet dilekleri ve misafir perverliği için teşekkür etti. Günün anısına KTO Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Torlak, Gıda ve Tarım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Avni Öktem’e anı tabağı hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326