Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ına büyük şok!

2003 yılından bu yana reytinglerinde hiç bir düşüş yaşamadan devam eden Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin yapım şirketine ait haber sitesi, 31 Aralık 2014 tarihi itibariyle yayın hayatına veda edeceği iddia edildi.

Kurtlar Vadisi'nin Polat Alemdar'ına büyük şok!

Uzun yıllar reyting şampiyonu olan Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısı olan Pana Film'in kardeş şirketi olan "NRZ Animasyon Prodüksiyon Filmcılık Reklamcılık Yayıncılık", haber sitesi yazete.com'u kapatma kararı aldığı iddia edildi.

TAMAMEN EKONOMİK

Yıllarca reyting ve reklam hasılatı rekortmeni olan Kurtlar Vadisi, sezon başında Kanal D'ye transfer olmuştu. Dizi eski reytingleri yakalayamasa da kemik bir izleyici kitlesi ve özellikle komplo teorisi sevenler tarafından 11 yıldır izlenmeye devam ediliyor ve reytinglerde ilk 5'in dışına çıkmıyor.

Kurtlar Vadisi ile hatır sayılır bir servet kazanan Necati Şaşmaz ve Raci Şaşmaz kardeşler, bir süre önce ortaklıklarını sona erdirmişler ve yollarını ayırmışlardı.

Sitenin gelir ve gider tablosu arasındaki dengeyi bir türlü sağlayamayan Necati Şaşmaz, sonuda yazete.com'u kapatarak habercilik işinden vazgeçmeye karar verdiği iddia ediliyor.


Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 09:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326