Ahmet Kural'dan Murat Cemcir İtirafı: "Birbirimize Kırgınız, Düşman Değiliz"

Ahmet Kural'dan Murat Cemcir İtirafı: "Birbirimize Kırgınız, Düşman Değiliz"

Geçtiğimiz günlerde Gökay Kalaycıoğlu'nun programına konuk olan ünlü komedyen Ahmet Kural, uzun süredir devam eden Murat Cemcir ile arasındaki kırgınlığı açıkladı. "Düşman değiliz, birbirimize uzun bir süredir kırgınızç" diyen Kural, yaşanan durumun arkadaşlık ve dostluk ilişkilerinde zaman zaman yaşanan normal sıkıntılar olduğunu belirtti.

Ahmet Kural, Gökay Kalaycıoğlu'nun "Murat Cemcir ile küs müsünüz?" sorusuna, "Birbirimize uzun bir süredir kırgınız. Niyesi de yok. Niyesinin her zaman bizde kalmasını isteriz. Düşman değiliz, birlikte çok güzel başarılara imza attık. Onun emeği bende çoktur, benim de emeğim onda çoktur. Şu an bir kırgınlık dönemi geçiriyoruz. Arkadaşlık ve dostluklar arasında olur böyle şeyler." şeklinde cevap verdi.

Ayrıca Cemcir'i düğününe davet ettiği halde gelmediği iddiasına da açıklık getiren Kural, "Konuşmadığımız için davetiyeyi mesajla gönderdim. O da cevap yazmadı. Kırılmış bana. Durumumuza üzülüyorum, biz bu yola beraber çıktık. Bir anda küsüp gitmek, tavır yapmak kolay değildir. Hiç kimse nankörlük yapmasın bence. Bizler başarılı, iyi insanlardık. Maalesef şu an birbirimize kırgınız. Günün birinde barışılır, konuşulur. Biz düşman olacak insanlar değiliz. Nankör değiliz. Ben kimseye kapımı kapatmam. O zaten benim büyüğümdür. Bu anlaşmazlıklar geçer." ifadelerini kullandı.

Eşinin hamileliği hakkında da konuşan Ahmet Kural, "Eşim 5 aylık hamile. Erkek bebek bekliyoruz. İnşallah sağlıklı ve sıhhatli şekilde doğar. Allah inşallah bir kız çocuğu da nasip eder. Şimdilerde bunun heyecanını yaşıyoruz. Daha doğmadan acayip bir heyecan var. Kalabalık bir aile hayalimiz var. 2. çocuk olur ama 3. çocuk için nasip diyelim. Kesin değil ama Kemal adını çok istiyoruz. Ailemizde Kemal yok, biz Mustafa Kemal'den dolayı istedik." dedi.

Sağlık sorunlarına da değinen Ahmet Kural, "Omuriliğimden iyi huylu bir tümör aldırdım. Sırt ağrısıyla gittim sonra böyle bir sıkıntı çıktı. Parça alındı şu an çok iyiyim, atlattım. Ameliyattan sonra sağ bacağımda bir sıkıntı oldu ve 1,5 ay yürüyemedim. Her gün halime şükrettim." şeklinde konuştu.